הטמעה מלאה של הדף שלכם בפייסבוק עם MyWebees

סטארטאפ ישראלי חדש מאפשר לכם להכניס את האתר שלכם לפייסבוק במלואו.

MyWebees, חברת סטארט-אפ ישראלית ומגניבה מוציאה את המוצר שלה בגרסת אלפא. המוצר מאפשר לכל אתר להטמיע את התכנים שלו בדף פייסבוק בלחיצת כפתור.
מה פירוש? היום לכל חברה/עסק/אתר שמכבד את עצמו יש דף בפייסבוק – כולל לאינטרנט ישראל. בקיר של הדף בדרך כלל מתפרסמות הודעות רלוונטיות לאתר, כך למשל בדף של אינטרנט ישראל מתפרסמות הודעות על עדכונים חדשים, מבזקי טכנולוגיה קצרים וסקריפטים מעניינים. למעט הקיר של הדף, יש גם בדף לשוניות שונות המכילות תכנים שונים:

לשוניות בדף פייסבוק
לשוניות בדף פייסבוק

התכנים השונים יכולים להיות מבצעים, מידע על חלקים רלוונטיים בדף וכמובן לשונית ברוכים הבאים מעוצבת.

אפליקצית MyWebees מאפשרת להטמיע את האתר כולו בתוך לשונית אחת ומאפשרת לגולשים לשוטט באתר האינטרנט שלכם בלי צורך לעזוב את פייסבוק. דוגמה טובה אפשר לראות בדף של אינטרנט ישראל – תחת לשונית My Website.

מי שיכנס ללשונית הרלוונטית יוכל לשוטט באתר באופן מלא, להפעיל פלאש ווידאו וללחוץ על קישורים וכל זה בתוך דף הפייסבוק של החברה.

התקנה פשוטה
התקנה פשוטה

יצירת הדף היא פשוטה מאד ונעשית בשלושה צעדים בלבד – נכון לעכשיו האפליקציה היא ללא תשלום וכדאי לנסות אותה. זוהי גרסת האלפא של המוצר והחברה המפתחת פותחת את הרישום בחינם ומבקשת מתן פידבק על השימוש. הציון שלי כרגע הוא 100 על נוחות שימוש ויעילות.

פוסטים נוספים שכדאי לקרוא

מיקרו בקרים

בית חכם עם ESPHome ו Home Assistant

הסבר על הום אסיסטנט, מערכת הקוד הפתוח לבית חכם ואיך לחבר אליה מיקרובקרים.

ESP32 מאפס לילדים

מדריך ל-ESP32 לילדים ולהורים מאפס

אחד הדברים הכי כיפיים בעולם הוא תכנות ותכנות בעולם האמיתי – המפעיל אורות, ציוד אלקטרוני ומכשירים הוא מלהיב ממש. המדריך מיועד להורים שרוצים ללמד את הילדים שלהם לתכנת.

מיקרו בקרים

הפעלת מסך oled קטנטן עם esp32

יצירת מערכת מולטימדיה שלמה בגודל של בול דואר עם מיקרובקר ובעלות של דולרים בודדים. וגם על הדרך נלמד על ת׳רדים

גלילה לראש העמוד