חברת Juniper: שוק עתידי של 1.4 מיליארד דולר

חטיבת המחקר של חברת IT גדולה מארצות הברית חוזה גדולות עבור שוק האינטרנט הסלולרי.

Juniper Research היא חטיבת המחקר של חברת Juniper- חברת IT מובילה בארצות הברית. Juniper Research יצאה בהכרזה על כך ששוק הדייטינג באמצעות אפליקציות סלולריות יגלגל 1.4 מיליארד דולר בשנת 2012.

למרות שהתחזית שלהם נראית לי אופטימית מאד (מאד), כפי שאני חוזר וכותב, הטרנד הלוהט הבא הוא אינטרנט באמצעות הטלפון הסלולרי. תחום האינטרנט יוצא מהמחשב הביתי ואף מהמחשב הנייד והוא בדרכו לטלוויזיה ולמכשירים הניידים – כולל ipod touch ודומיו.

תחום הדייטינג הוא תחום ריווחי מאד ברשת האינטרנט ושילוב של אפליקציות דייטינג וסלולרי נשמע מתבקש למדי. השאלה הגדולה היא איזה יזם ישראלי יקצור את הפירות ויקדים לפתח אתר/שירות שישתמש ביתרונות המובנים של טלפונים סלולריים שתומכים ברשת האינטרנט: זמינות של 24/7 שעות ביממה, ניידות, גילוי על פי מיקום והכי חשוב – אפשרות ל-micro payments מיידיים.

המיתון שעובר על שוק האינטרנט הוא גם הזדמנות ליזמים רבים לפתח אפליקציות ואתרים – כאשר זול יותר לשכור מפתחים ובתי תוכנה ויש מספיק זמן לעשות את זה לפני שהשוק יתעורר.

פוסטים נוספים שכדאי לקרוא

פתרונות ומאמרים על פיתוח אינטרנט

נגישות טכנית – פודקאסט ומבוא

פרק בפודקאסטעל נגישות בעברית שצולל לכלים האוטומטיים ולפן המאד מאד טכני של הנגישות.

פתרונות ומאמרים על פיתוח אינטרנט

יישום של nonce על מנת להגן מפני התקפות injection

בפוסט הקודם הסברתי על hash עם CSP על משאבי inline – שזה נחמד ומעולה אבל פחות ישים בעולם האמיתי שבו בדרך כלל התוכן ה-inline (בין

גלילה לראש העמוד