מנוע חיפוש חדש בטוויטר

איך בדיוק מנוע החיפוש החדש של טוויטר יכול לסייע לנו?

עד עכשיו נמנעתי מלכתוב על הבאז-וורד החדשה 'טוויטר'. אז למי שלא מכיר טוויטר הוא שירות של מיקרובלוגינג שמאפשר לי לפרסם מיקרו פוסטים בבלוג או בכל מקום אחר. אפשר להטמיע את טוויטר באתרי אינטרנט, בבלוגים, באפליקציות שונות ומשונות וגם ברשתות חברתיות. הממשק הסלולרי של טוויטר מאפשר לכל אחד לכתוב כל דבר ובמהירות.

כיוון שאני שונא באז וורדס וטרנדים, במיוחד כאלו שפספסתי, לא ממש התעמקתי בנושא. עד כה, למרות גיוסים מוצלחים (האחרון שבהם הוא של כ-35 מיליון דולרים) טוויטר כשלה מלספק תוכנית עסקית כלשהי שיכולה להראות על רווחים כלשהם בהווה או בעתיד. אך נכון לעכשיו נראה שטוויטר עלתה על דרך להפוך את מיליוני המשתמשים שלה לכסף מזומן.

המיקרובלוגינג המהיר והמיידי הוא בעצם "זרם תודעה" של הרבה מאד משתמשים ומי שרוצה לבדוק מה חם ומה עכשווי יכול להשתמש בטוויטר שהוא שווה ערך ל"שיחת הסלון של יום שישי". מידע זה הוא רב ערך להרבה מאד גופים. השקת מנוע החיפוש המיידי של טוויטר יכולה לחולל גדולות ונצורות בשוק החיפוש המיידי.

גם אתם יכולים להתנסות בכוח של מנוע החיפוש החדש של טוויטר בכתובת: http://search.twitter.com שמעכשיו הופך לכלי עזר רב עוצמה עבור יזמים ומפרסמים.

פוסטים נוספים שכדאי לקרוא

פתרונות ומאמרים על פיתוח אינטרנט

יישום של nonce על מנת להגן מפני התקפות injection

בפוסט הקודם הסברתי על hash עם CSP על משאבי inline – שזה נחמד ומעולה אבל פחות ישים בעולם האמיתי שבו בדרך כלל התוכן ה-inline (בין

למפתחי ובוני אתרי אינטרנט

מדריך לשאילתות יעילות ל Chat GPT

כל אחד יכול לשאול את GPT, אבל אם תרצו לשאול אותו שאלות על תכנות – יש כמה שיטות וטיפים ליעל את העבודה מולו.

פתרונות ומאמרים על פיתוח אינטרנט

נגישות טכנית – פודקאסט ומבוא

פרק בפודקאסטעל נגישות בעברית שצולל לכלים האוטומטיים ולפן המאד מאד טכני של הנגישות.

גלילה לראש העמוד