כלי עזר נהדר להעברת קטעי קוד קצרים

TinyPaste הוא כלי עזר נהדר לשמירה וחלוקה של קטעי קוד/טקסט קצרים. סוג של Cut&Paste אוניברסלי פשוט ביותר לשימוש.

כמעט כל מתכנת או בונה אתרי אינטרנט נתקל בצורך להעביר קטע קוד זה אחר – לחבר לעבודה, לחבר בבית או בלימודים או אפילו לבצע Copy&Paste לאיזה משהו שנכתב בעבודה ואתה תרצה לעבוד עליו מאוחר יותר. רוב האנשים שולחים את זה לעצמם בדואר האלקטרוני או בתוכנת המסרים המיידיים אבל זה פוטנציאל לבלגן אם תיבת המייל עמוסה או שתוכנת המסרים מחרבשת את הסיפור. חוץ מזה, לפעמים אתה רוצה לשלוח את הקוד הלאה ואז הכל מסתבך.

עד עכשיו אני פשוט העליתי את הקוד לאיזה קובץ/דף אקראי על השרת ושלחתי לעצמי ולחברים את הקישור. מסתבר שלא עוד. שירות TinyPaste הוא שירות קטן,חינמי, ללא רישום וגאוני למדי. אפשר לכתוב טקסט קצר או קטע קוד ואז לקבל קישור קצר שאפשר לעשות איתו מה שרוצים. גאוני, קטן, זריז ופשוט.

שימושי להפליא אם פתאום עליתם על פתרון לבעיה שייסרה אתכם כל היום דווקא בדרך הביתה, שולפים את הסמארטפון, נכנסים לשירות ושולחים לאלו שנותרו במשרד…

פוסטים נוספים שכדאי לקרוא

DALL·E 2023-10-21 22.28.58 - Photo of a computer server room with red warning lights flashing, indicating a potential cyber threat. Multiple screens display graphs showing a sudde
יסודות בתכנות

מבוא לאבטחת מידע: IDOR

הסבר על התקפה אהובה ומוצלחת שבאמצעותה שואבים מידע מאתרים

פתרונות ומאמרים על פיתוח אינטרנט

SSG עם next

אחרי שלמדנו במאמר הקודם מה זה SSR והבנו שלא מדובר בקליע כסף שפותר את כל הבעיות שלנו, נלמד על SSG שיכול להקל על כמה מהבעיות של SSR.

צילום מסך של סוואגר
יסודות בתכנות

openAPI

שימוש בתשתית הפופולרית למיפוי ותיעוד של API וגם הסבר בסיסי על מה זה API

תמונה של עציץ, רספברי פיי ורמקול
רספברי פיי

לגרום לעציץ שלכם לדבר

כך תשתמשו ברספברי פיי, חיישנים וגם בינה מלאכותית שמותקנת על הרספברי פיי (כן) כדי ליצור… עציץ המדבר.

גלילה לראש העמוד