קבוצת פייסבוק חדשה למפתחי אינטרנט

הזמנה להצטרפות לקבוצה מקצועית בפייסבוק.

ברשת החברתית-עסקית לינקדאין יש לא מעט קבוצות למפתחי אינטרנט ישראליים. הקבוצות האלו מאגדות מפתחים לפי התמחויות ומשמשות סוג של 'דפי זהב' וירטואליים עבור מגייסי כוח אדם ומנהלי פרויקטים שצריכים מפתחים. אני באופן אישי קיבלתי עשרות פניות דרך חשבון הלינקדאין שלי שהגיעו באמצעות הקבוצות האלו.

בנוסף, קבוצות המפתחים בלינקדאין מכילות קישורים ומידע עבור מפתחים, מקום לשאול שאלות והטובות שבהן מהוות פלטפורמה טובה לניהול דיונים ויצירת קשר עם מפתחים נוספים.

לא מזמן הצטרפתי לפייסבוק וגיליתי למרבה ההפתעה שלמעט הקבוצה של פלאשו המוגדרת כקבוצה למפתחי פלאש ופלקס, אין קבוצה המוקדשת למפתחי אינטרנט (או מפתחים בכלל) – לפיכך הרמתי את הכפפה והקמתי קבוצת פייסבוק למפתחי אינטרנט. לקבוצה מוזמנים כל מפתחי האינטרנט ללא קשר לטכנולוגיה שבה הם מפתחים – LAMP, JSP או net. גם מפתחי קליינט סייד מוזמנים להצטרף לקבוצה.

בקבוצה מתפרסמים עדכונים ממיטב הבלוגים הטכנולוגיים בארץ (לא רק אינטרנט ישראל) וחדשות חשובות מהתחום. יותר ויותר חברות משתמשות גם בפייסבוק לגיוס כוח אדם איכותי – הקבוצה תאפשר לכולם לקבל פניות ממוקדות ורלוונטיות ובנוסף גם הזדמנות לראות ולהכיר מפתחי אינטרנט נוספים.

הצטרפו לקבוצה.

פוסטים נוספים שכדאי לקרוא

מיקרו בקרים

בית חכם עם ESPHome ו Home Assistant

הסבר על הום אסיסטנט, מערכת הקוד הפתוח לבית חכם ואיך לחבר אליה מיקרובקרים.

מיקרו בקרים

הפעלת מסך oled קטנטן עם esp32

יצירת מערכת מולטימדיה שלמה בגודל של בול דואר עם מיקרובקר ובעלות של דולרים בודדים. וגם על הדרך נלמד על ת׳רדים

תמונת תצוגה של מנעול על מחשב
פתרונות ומאמרים על פיתוח אינטרנט

הגנה מפני XSS עם Trusted Types

תכונה ב-CSP שמאפשרת מניעה כמעט הרמטית להתקפות XSS שכל מפתח ווב צריך להכיר וכדאי שיכיר.

גלילה לראש העמוד