ההרצאה שלי על אבטחת מידע ברברסים 2018

ההרצאה שלי ברברסים 2018 על אבטחת מידע - וידאו ומצגת

אני שמח להציג את צילומי ההרצאה שלי על אבטחת מידע ברברסים 2018. ההרצאה היא על נושאים מאוד בסיסיים שלמרות שהם בסיסיים הם מופיעים שוב ושוב (ושוב) באתרים שונים שאני בוחן. ההרצאה מיועדת למתכנתים בכל השפות – הדוגמאות בג׳אווהסקריפט אבל זה לא באמת משנה.

 

מי שרוצה לבדוק את דוגמאות הקוד הרלוונטיות יכול להסתכל בריפוזיטורי הרלוונטי בגיטהאב – שם יש את המצגת שלי וגם את האתר (מבוסס אקספרס) שעליו אני מריץ את כל הדוגמאות.

כמובן שלעולם לעולם לעולם אל תרימו את האתר הזה באיזה שרת שנגיש לאינטרנט. כיוון שיש בו חורים ברמה של חורים בעדות של זמר לאומי שרק רצה אבא. אבל הדוגמאות מאוד מעניינות לפי דעתי ואפשר גם לתרגל. בלי כלים מיוחדים כמובן.

אני מאוד אוהב להשתתף בכנסים ולהרצות. לא תמיד יש לי את הזמן אבל אני תמיד משתדל. בין אם מדובר במיטאפ של ג׳אווהסקריפט ישראל או כנסים יותר גדולים.

ועוד הערה על פייתון – האמת היא שבכל הרצאה אני בוחר ׳קורבן׳ אחר להתעלל בו והפעם זו היתה פייתון החביבה. אני לא שונא אותה באמת 🙂

פוסטים נוספים שכדאי לקרוא

פתרונות ומאמרים על פיתוח אינטרנט

יישום של nonce על מנת להגן מפני התקפות injection

בפוסט הקודם הסברתי על hash עם CSP על משאבי inline – שזה נחמד ומעולה אבל פחות ישים בעולם האמיתי שבו בדרך כלל התוכן ה-inline (בין

פתרונות ומאמרים על פיתוח אינטרנט

נגישות טכנית – פודקאסט ומבוא

פרק בפודקאסטעל נגישות בעברית שצולל לכלים האוטומטיים ולפן המאד מאד טכני של הנגישות.

גלילה לראש העמוד