ההרצאה שלי על אבטחת מידע ברברסים 2018

אני שמח להציג את צילומי ההרצאה שלי על אבטחת מידע ברברסים 2018. ההרצאה היא על נושאים מאוד בסיסיים שלמרות שהם בסיסיים הם מופיעים שוב ושוב (ושוב) באתרים שונים שאני בוחן. ההרצאה מיועדת למתכנתים בכל השפות – הדוגמאות בג׳אווהסקריפט אבל זה לא באמת משנה.

 

מי שרוצה לבדוק את דוגמאות הקוד הרלוונטיות יכול להסתכל בריפוזיטורי הרלוונטי בגיטהאב – שם יש את המצגת שלי וגם את האתר (מבוסס אקספרס) שעליו אני מריץ את כל הדוגמאות.

כמובן שלעולם לעולם לעולם אל תרימו את האתר הזה באיזה שרת שנגיש לאינטרנט. כיוון שיש בו חורים ברמה של חורים בעדות של זמר לאומי שרק רצה אבא. אבל הדוגמאות מאוד מעניינות לפי דעתי ואפשר גם לתרגל. בלי כלים מיוחדים כמובן.

אני מאוד אוהב להשתתף בכנסים ולהרצות. לא תמיד יש לי את הזמן אבל אני תמיד משתדל. בין אם מדובר במיטאפ של ג׳אווהסקריפט ישראל או כנסים יותר גדולים.

ועוד הערה על פייתון – האמת היא שבכל הרצאה אני בוחר ׳קורבן׳ אחר להתעלל בו והפעם זו היתה פייתון החביבה. אני לא שונא אותה באמת 🙂

כדאי תמיד להשאר מעודכנים! הרשמו לעדכונים של האתר במייל! - המייל יישלח כל יום ראשון בעשר בבוקר ויכיל אך ורק את המאמרים שהתפרסמו באינטרנט ישראל. ללא ספאם, ללא הצפות, ללא בלגנים. אם יש לכם טלגרם, בדקו את ערוץ הטלגרם של האתר שבו אני מעדכן על פוסטים חדשים 🙂

אהבתם? לא אהבתם? דרגו!

לא אהבתי בכלללא אהבתיבסדראהבתיאהבתי מאוד (4 הצבעות, ממוצע: 5.00 מתוך 5)

פורסם בקטגוריה: רשת האינטרנט

יאללה, שתפו :)

אל תשארו מאחור! יש עוד מה ללמוד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רישום