רבע מבני הנוער גולשים ברשת האינטרנט באמצעות הטלפון הנייד

סקר TIM החדש מגלה עלייה הולכת וגוברת של גולשי אינטרנט שמשתמשים בטלפון הנייד שלהם.

סקר TIM החדש מגלה, בין שאר דברים לא חשובים ולא מעניינים כמו השטות הגמורה של 10 האתרים המובילים בישראל, שכרבע מבני הנוער גולשים לאתרי אינטרנט באמצעות הטלפון הנייד שלהם.

מדובר בנתון צפוי למדי שהפתיע שוב את תעשיית האינטרנט הוותיקה. העובדה שאינטרנט הופך יותר ויותר לנחלת הטלפונים הסלולריים (ובעתיד גם לטלוויזיות) ופחות של המחשב היא נפוצה יותר ויותר. האינטרנט יוצאת מהמקום המסורתי שלה במחשב הביתי ומתחילה להיות בכל מקום.

מה זה דורש מאתרי האינטרנט?

למען האמת, אם אתר האינטרנט הוא איכותי, תקני ונראה היטב בכל סוגי הדפדפנים, לא נדרשת הערכות מיוחדת. אתר אינטרנט ישראל נראה היטב בספארי (הדפדפן המוביל בכל הנוגע לאיי פוד ואיי פון) ובאופרה (שאר הדפדפנים), כך גם כל שאר אתרי/אפליקציות האינטרנט שפיתחתי.

ההשקעה בנגישות, תקינה ושמישות היא כל כך קטנה יחסית לתשואה העצומה שאפשר לקבל מקהל היעד הסלולרי שזה פשוט מגוחך לא לפתוח אתר אינטרנט תקין ונגיש.

מי כן צריך לדאוג?

ככל שאוכלוסית הגולשים בסלולרי ובפלטפורמות אחרות הולכת ועולה, כך כל מי שאתר האינטרנט שלו לא תקני, נגיש ושמיש צריך לדאוג. מספר גולשי האינטרנט שיכולים לבקר באתר שלו הולך ויורד. אלו שחושבים על פיתוח אתר אינטרנט צריכים להשקיע זמן בחשיבה על התאמה לטלפון סלולרי.

מפתחי אינטרנט שטרם הפנימו את הצורך בבניית צד לקוח תקין ונגיש צריכים להתעורר ולהתחיל להפנים שיש דפדפני אינטרנט נוספים מעבר לאינטרנט אקספלורר ולשועל האש.

פוסטים נוספים שכדאי לקרוא

צילום מסך של סוואגר
יסודות בתכנות

openAPI

שימוש בתשתית הפופולרית למיפוי ותיעוד של API וגם הסבר בסיסי על מה זה API

פיתוח ב-JavaScript

Axios interceptors

תכנון נכון של קריאות AJAX באפליקציה ריאקטית וניהול השגיאות או ההצלחות עם פיצ׳ר נחמד של axios

גלילה לראש העמוד