כנס ה-W3C השנתי – HTML5Fest

כנס מעניין המוקדש ל-HTML5 וההרצאה שלי שעומדת להתקיים במהלכו.

איגוד האינטרנט הישראלי והמשרד הישראלי של ה-W3C מארגנים השנה את כנס HTML5Fest שיוקדש לטכנולוגיה החדשה שמזעזעת את עולמנו הקט – HTML 5. הכנס בעצם מחולק לשלושה מושבים. מושב אחד המוקדש לתחום המובייל (פיתוח על פלטפורמה ניידת – כמו טלפונים סלולריים). מושב שני מוקדש לתחום האינטרנט ומושב שלישי מוקדש לשילוב האינטרנט בממשלה.

הלוגו של הכנס

הכנס מיועד למפתחים, בוני אתרים, מנהלי פרויקטים ולשאר מקצוענים (או כאלו שרוצים להיות כאלו) בתחום הווב ומהווה הזדמנות פז לפגוש אנשים מהתעשיה. הכנס יערך בכפר המכביה ב-25 לאוקטובר 2011. הכנסו לאתר HTML5Fest לפרטים נוספים ולהרשמה.

עבדכם הנאמן גם ירצה בכנס על טכנולוגיות האחסון השונות ב-HTML5. למרות שהנושא נשמע משמים למדי, הוא מרתק ומכיל שפע של אפשרויות ויישומים שונים. אני הולך לשלב לא מעט קוד ודוגמאות מפרויקטים שנעשו בעבר. ההרצאה שלי מתחילה ב-13:00 ואשמח מאד לפגוש אתכם שם – אנשים שאני כבר מכיר ואנשים חדשים. אל תתביישו לבוא ולומר שלום.

פוסטים נוספים שכדאי לקרוא

פתרונות ומאמרים על פיתוח אינטרנט

SSG עם next

אחרי שלמדנו במאמר הקודם מה זה SSR והבנו שלא מדובר בקליע כסף שפותר את כל הבעיות שלנו, נלמד על SSG שיכול להקל על כמה מהבעיות של SSR.

פתרונות ומאמרים על פיתוח אינטרנט

נגישות טכנית – פודקאסט ומבוא

פרק בפודקאסטעל נגישות בעברית שצולל לכלים האוטומטיים ולפן המאד מאד טכני של הנגישות.

DALL·E 2023-10-21 22.28.58 - Photo of a computer server room with red warning lights flashing, indicating a potential cyber threat. Multiple screens display graphs showing a sudde
יסודות בתכנות

מבוא לאבטחת מידע: IDOR

הסבר על התקפה אהובה ומוצלחת שבאמצעותה שואבים מידע מאתרים

צילום מסך של סוואגר
יסודות בתכנות

openAPI

שימוש בתשתית הפופולרית למיפוי ותיעוד של API וגם הסבר בסיסי על מה זה API

גלילה לראש העמוד