לינווייט משיקה תוכנית הדרכה בדרופל

דרופל ממשיכה להתחזק בישראל כאשר תוכנית הדרכה רשמית של חברת לינווייט ואקוויה מושקת בישראל.

מערכת דרופל ממשיכה לתפוס תאוצה בארץ. לינווייט נכנסת לשוק ההדרכה על מערכת דרופל. בשוק קיימים כבר קורס דרופל מקיף של חברת פרקטיקול שהושק בהצלחה לפני כמה חודשים וכמובן הקורסים הקצרים יותר של לומבי שקיימים בשוק תקופה ארוכה יותר.

דרופל, למי שלא מכיר, היא מערכת קוד פתוח הבנויה על בסיס LAMP. בין המשתמשים בדרופל, אפשר למנות גם את ממשלת ישראל, ממשלת ארצות הברית, ארגונים וחברות רבים בארץ ובחו"ל.

לינווייט הינה בית תוכנה לקוד פתוח המספקת פתרונות בתחום האינטרנט, המובייל, והרשתות החברתיות. החברה הקימה את קהילת הדרופל בישראל, ואנשיה מוכרים ומוערכים גם בקהילה הבינלאומית. לינווייט הוסמכה כמרכז ההסמכה וההכשרה של אקוויה (החברה המסחרית שעומדת מאחורי דרופל) ומציעה קורסים נרחבים בדרופל שמתאימים לכל אחד – למתעניינים, לוובמסטרים וגם למתכנתים שרוצים לפתח מודולים לדרופל. למידע נוסף ניתן לפנות לאתר לינווייט.

דרופל נחשבת מערכת קשה יותר ללימוד, עם עקומת לימוד גבוהה ביותר – גם עבור וובמסטרים שמעוניינים לעבוד איתה וגם עבור מתכנתים שמבקשים לפתח עליה. למרות השינויים הרבים בממשק שנעשו בגרסה 7 שעתידה לצאת בקרוב מאד (נכון לכתיבת שורות אלו, יצאה גרסת RC2 לדרופל 7). לפיכך קיומם של קורסים רבים מבטיח בסיס חזק של משתמשים ומתכנתים שיודעים להפיק מדרופל את המיטב.

ללא ספק, ההיצע הגדל וההולך של הקורסים בדרופל, שמגיע יד ביד עם התגברות הביקוש למתכנתי דרופל מראה על התגברות השימוש במערכת בארץ. דרופל היא אחת ממערכות הקוד הפתוח הווביות הראשונות שהגיעו לרמת Enterprise ומי שיודע לעבוד איתה יכול לספק תוצרים מורכבים מאד בפרק זמן קצר מאד.

פוסטים נוספים שכדאי לקרוא

ESP32 מאפס לילדים

מדריך ל-ESP32 לילדים ולהורים מאפס

אחד הדברים הכי כיפיים בעולם הוא תכנות ותכנות בעולם האמיתי – המפעיל אורות, ציוד אלקטרוני ומכשירים הוא מלהיב ממש. המדריך מיועד להורים שרוצים ללמד את הילדים שלהם לתכנת.

בינה מלאכותית

להריץ ממשק של open-webui על הרספברי פיי

להפעיל ממשק של צ׳אט ג׳יפיטי שאפשר לגשת אליו מכל מחשב ברשת הביתית על רספברי פיי עם מודל בשם tinydolphin שרץ על רספברי פיי.

גלילה לראש העמוד