מסלול ישיר לחקיקה באמצעות הפייסבוק?

חבר הכנסת דני דנון מציע באתר האינטרנט שלו מסלול ישיר לחקיקה

חבר הכנסת דני דנון מטעם הליכוד מזמין את כל האזרחים לשלוח לו מייל ישיר להצעות חקיקה שונות. היוזמה עצמה ברוכה למדי ואפילו אתר האינטרנט שלו ברמה גבוהה מבחינה טכנית (בדקתי בכרום) וזה כבר ראוי לציון ולברכה. הנה קישור לאתר שלו.

מבט מעמיק יותר ביחסי פוליטיקה ישראלית ורשת אינטרנט יחשוף תמונה קצת יותר בעייתית. נכון, לנתניהו יש בלוג כבר הרבה זמן וזה לא מפתיע שהוא גם הצליח לייצר קמפיין אינטרנטי יעיל מאד לתקופת הבחירות. אך חוץ ממנו ומנקודות אור בודדות כמו דני דנון למשל, הכל חשוך למדי. חברי הכנסת לא מנצלים את רשת האינטרנט על כלל האפשרויות הגלומות בה לקשר עם הבוחר. איפה הבלוגים, האתרים והאפליקציות? אפילו מפלגות שמבחינה תדמיתית הן צעירות מתקשות לייצר קמפיינים שירימו את האינטרנט. מעטים חברי הכנסת שמחזיקים בלוג ומנהלים דו שיח אמיתי וכן עם הבוחרים שלהם. גם אלו שיש להם אתר מחזיקים באתר מיושן, לא נגיש ברובו וחסר טעם.

אולי הסיבה היא שייצור קמפיין כזה הוא לא זול במיוחד יחסית לאלטרנטיבות אחרות. ואולי בעוד שחברי הכנסת יכולים לגייס מתנדבים לקמפיינים "סטנדרטיים" בעוד שהם מתקשים לגייס מתנדבים שהם מפתחי רשת ומנהלי שיווק באינטרנט?

פוסטים נוספים שכדאי לקרוא

מיקרו בקרים

הפעלת מסך oled קטנטן עם esp32

יצירת מערכת מולטימדיה שלמה בגודל של בול דואר עם מיקרובקר ובעלות של דולרים בודדים. וגם על הדרך נלמד על ת׳רדים

פתרונות ומאמרים על פיתוח אינטרנט

SSG עם next

אחרי שלמדנו במאמר הקודם מה זה SSR והבנו שלא מדובר בקליע כסף שפותר את כל הבעיות שלנו, נלמד על SSG שיכול להקל על כמה מהבעיות של SSR.

תמונת תצוגה של מנעול על מחשב
פתרונות ומאמרים על פיתוח אינטרנט

הגנה מפני XSS עם Trusted Types

תכונה ב-CSP שמאפשרת מניעה כמעט הרמטית להתקפות XSS שכל מפתח ווב צריך להכיר וכדאי שיכיר.

פתרונות ומאמרים על פיתוח אינטרנט

המנעו מהעלאת source control לשרת פומבי

לא תאמינו כמה אתרים מעלים את ה-source control שלהם לשרת. ככה תמצאו אותם וגם הסבר למה זה רעיון רע.

גלילה לראש העמוד