האם זה כל כך מסובך לעבור ספקית אינטרנט? ומה ההבדל בין ספק לתשתית?

כל מי שמחובר לאינטרנט מחובר באמצעות ספק אינטרנט וספקית תשתית אינטרנט. מה ההבדל בין שני הסוגים? מדוע כל כך קשה לעבור וכיצד לעשות זאת בקלות? ואיזו חברת אינטרנט היא הטובה ביותר בארץ?

על ויכוחים עם ספק האינטרנט

כמה פעמים רציתם פשוט לפרוק את כל העצבים שלכם על נציג חברת האינטרנט שלכם מעבר לקו?? התחרות השוררת היום בין ספקיות האינטרנט וספקיות התשתית (תשתית האינטרט ותוכן האינטרנט לא מסופקים ע"י אותן חברות) גורמות לכך שכל שיחת שירות בנוגע לאינטרנט שלכם או מכירה בנוגע לאינטרנט שלכם, מלווה בעצבים וזמן ארוך בטלפון. עכשיו כבר לא מסובך לעבור ספקית אינטרנט. אפשר להצטרף לאינטרנט מהיר באמת בלי ויכוחים ובלי ריבים.

טכניקות לעזיבה מהירה של ספק אינטרנט

אם החלטתם לעזוב ולהתנתק באמת, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא… לעבור לחו"ל! לא, הכוונה היא לא לכך שתעברו לניו-יורק או ללונדון (או לג'נין..) אלא פשוט תציינו בפני נציג השירות שאתם עוקרים לצרכי עבודה או לימודים לארץ אחרת. הניתוק מובטח ומהיר. ואנו יכולים לעבור לספק האינטרנט הזול יותר.

ההבדל בין תשתית לספק אינטרנט

שאלה נוספת שמטרידה את אלו שלא מבינים כל כך באינטרנט, היא מה ההבדל בין חברת אינטרנט לספק תשתית?? הרי עם שניהם אנחנו גולשים באינטרנט.

ובכן, ספק אינטרנט כשמו כן הוא, מספק ללקוחות את הגישה לאינטרנט המהיר שכולנו נהנים ממנו. הבעיה היא שלספקיות האינטרנט בארץ אין אפשרות לספק גם תשתית אינטרנט וגם את תוכן האינטרנט ולכן קיימות ספקיות התשתית, בזק והוט.

מסובך? ננסה לפשט את הדברים: נניח שקניתם טלפון ביתי של פנסוניק. אם אין לכם תשתית של קו טלפון ביתי לא תוכלו לדבר בטלפון. אותו דבר באינטרנט בדיוק! ללא ספק התשתית שמספק לנו את התשתית לאינטרנט, לא נוכל ליהנות מהשירותים של ספקי התוכן של האינטרנט

פוסטים נוספים שכדאי לקרוא

צילום מסך של סוואגר
יסודות בתכנות

openAPI

שימוש בתשתית הפופולרית למיפוי ותיעוד של API וגם הסבר בסיסי על מה זה API

ספריות ומודולים

מציאת PII באמצעות למידת מכונה

כך תגנו על משתמשים שלכם שמעלים מידע אישי רגיש כמו תעודות זהות באמצעות שירות אמאזוני.

גלילה לראש העמוד