אינטרנט ישראל מתחדש בעיצוב חדש

עיצוב חדש לאינטרנט ישראל - תבנית responsive

אני לא מעצב.

אני כל כך לא מעצב שצריכה להיות מילה למישהו כמוני. אין לי טעם בשקל, אין לי טעם באגורה. מבחינתי צבע סגול וירוק ביחד עם נצנצים זהובים זה מעולה.

אני טוב בתכנות, אני טוב ב-UI, אבל אני ממש גרוע בגרפיקה. אבל אפילו אני כבר הבנתי שאי אפשר למשוך יותר עם תבנית ה-dodo הנאמנה שלי ששימשה אותי בחמש השנים האחרונות, מאז שהאתר הוקם. וורדפרס עבר כמה גרסאות מאז והתבנית, שהיתה אז חדשנית ונוצצת, הלכה ודהתה.

תבנית dodo
תבנית dodo

אחד הדברים הטובים במערכת וורדפרס הוא המגוון העצום של התבניות שניתן למצוא. אחת התבניות היותר פופולריות היא תבנית responsive שבה בחרתי. היא לא התבנית הכי מרשימה שיש בארסנל, ובטח שלא התבנית היפה ביותר – אבל יש לי הרגשה שהיא התבנית המתאימה ביותר עבורי. גם העובדה שלא הייתי צריך לעשות לה יותר מדי התאמות למעט הוספת כמה איזורי וידג'טים ותיקוני CSS קלים מאד סייעה לי. את הגמלים האהובים עלי השארתי למעלה.

אז לאחר כמה שעות עבודה לא מאומצת מדי, הנה אינטרנט ישראל בעיצוב חדש. התכנים אותם תכנים אבל העיצוב כבר יותר מודרני ונעים לעין ומתאים לכל המכשירים. אני מקווה שתהנו! אם יש לכם הערות – אשמח לקבל.

פוסטים נוספים שכדאי לקרוא

תמונה של הבית הלבן עם מחשוב ענן וטקסט: FEDRAMP
פתרונות ומאמרים על פיתוח אינטרנט

FedRAMP & FIPS מבוא למתחילים

פרק מיוחד, לצד הקלטה של פרק של עושים תוכנה על אחת התקינות החשובות ביותר עבור חברות שסביר להניח שלא הכרתם

ESP32 מאפס לילדים

מדריך ל-ESP32 לילדים ולהורים מאפס

אחד הדברים הכי כיפיים בעולם הוא תכנות ותכנות בעולם האמיתי – המפעיל אורות, ציוד אלקטרוני ומכשירים הוא מלהיב ממש. המדריך מיועד להורים שרוצים ללמד את הילדים שלהם לתכנת.

DALL·E 2023-10-21 22.28.58 - Photo of a computer server room with red warning lights flashing, indicating a potential cyber threat. Multiple screens display graphs showing a sudde
יסודות בתכנות

מבוא לאבטחת מידע: IDOR

הסבר על התקפה אהובה ומוצלחת שבאמצעותה שואבים מידע מאתרים

גלילה לראש העמוד