67 אחוזים משתמשים בדפדפן אינטרנט אקספלורר

סטטיסטיקות מגלות את מה שכולם כבר יודעים - פחות ופחות גולשים משתמשים באינטרנט אקספלורר.

חברת Net Application שיחררה את הסטטיסטיקות שלה לינואר 2009 ומסתבר שכמות הגולשים המשתמשים באינטרנט אקספלורר על שלל גרסאותיו ירד מתחת ל-70 אחוז ועומד כרגע על 67 אחוזים. נתון זה מצטרף לנתוני ה-W3C וגופים אחרים באינטרנט המצביעים על ירידה עקבית ומתמשכת באחוז משתמשי אינטרנט אקספלורר לטובת דפדפני אינטרנט מודרניים יותר כגון שועל האש, כרום, אופרה וספארי.

בישראל המצב שונה לחלוטין, אין בישראל גוף רשמי או אפילו לא רשמי המפרסם הערכות על סוגי דפדפני האינטרנט שגולשים משתמשים בהם. אך לפי ההערכות וגם לפי הסטטיסטיקות של אתר אינטרנט ישראל ואתרים אחרים אחוז הגולשים שמשתמש באתר אינטרנט אקספלורר הוא גבוה אך לא אבסולוטי.

אינטרנט אקספלורר 8 שעומד לצאת בקרוב יצמצם את הפער בין הדפדפנים של חברת מיקרוסופט למתחרים והוא גם יתמוך יותר בתקינה. האם אתר האינטרנט שלך יתמוך באינטרנט אקספלורר 8? האם הוא יתמוך בדפדפנים נוספים עתידיים?

ישנה רק דרך אחת לוודא שאתר אינטרנט מסוים ייתמך על ידי מגוון דפדפני האינטרנט – לשמור עליו נגיש ולוודא שהוא עומד בתקינת Strict ותואם כבר היום לכל דפדפני האינטרנט הקיימים בשוק. דבר זה יבטיח כמעט בוודאות את התאמת אתר האינטרנט לכל דפדפני האינטרנט החדשים. 

פוסטים נוספים שכדאי לקרוא

עבודה בהיי טק

איך מראיינים סניורים?

השיטה שלי לבדיקת התאמה טכנית למתכנתות ולמתכנתים בכירים עם כמה שנות ניסיון.

מיקרו בקרים

הפעלת מסך oled קטנטן עם esp32

יצירת מערכת מולטימדיה שלמה בגודל של בול דואר עם מיקרובקר ובעלות של דולרים בודדים. וגם על הדרך נלמד על ת׳רדים

פתרונות ומאמרים על פיתוח אינטרנט

נגישות טכנית – פודקאסט ומבוא

פרק בפודקאסטעל נגישות בעברית שצולל לכלים האוטומטיים ולפן המאד מאד טכני של הנגישות.

גלילה לראש העמוד